Plecaki szkolne i worki na buty - z możliwością doboru własnego nadruku!

 

W Allbag pomyśleliśmy o wszystkich uczniach i przedszkolakach, stworzyliśmy wyjątkową kolekcję plecaków  bawełnianych z możliwością personalizacji. Dla dziewczynek wybraliśmy zachwycające kolorami wzory Butterfly i Folkowe Serduszko.
Przemyślana kolorystyka z pewnością przypadnie do gustu wszystkim uczennicom.

 

Plecaki szkolne Torba plecak serduszkomotyl allbag

Kliknij na obrazek aby przejść do sklepu. 

 

Ponieważ chłopcy kochają samochody – wyselekcjonowaliśmy specjalnie dla nich wzory nawiązujące do ich zainteresowań. Popularne plecaki marynarskie z pewnością przywołają wakacyjne wspomnienia podczas nudnej lekcji o polimerach, a dzięki temu, że są wyjątkowo oryginalne spacery do szkoły staną się prawdziwą przyjemnością!

            W szkolnej kolekcji Allbag znajdują się wyjątkowe plecaki bawełniane ozdobione najmodniejszymi wzorami tego sezonu. To jednak nie wszystko – każdy plecak można dowolnie personalizować wpisując swoje imię. Dzięki temu, nawet największemu marzycielowi nie uda się zgubić swojego worka. Plecak Kasi, Plecak Ani, a może Plecak Wojtusia? Wpisz imię swojej pociechy i obdarz ją wyjątkowym plecakiem szkolnym z oryginalnym nadrukiem, którego pozazdroszczą jej wszyscy koledzy z klasy!

            Kto powiedział, że worki na buty odeszły do lamusa? Wciąż popularne w przedszkolach i klasach wczesnoszkolnych dzięki Allbag przeżywają drugą młodość. Personalizowany worek na buty z nadrukowanym wyjątkowym wzorem i imieniem.
Takiego plecaka nie sposób zgubić, nawet w najbardziej zatłoczonej szatni. 

 

Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki
Inwestujemy w waszą przyszłość

© all-bag 2019. Informujemy, że strona korzysta z plików cookies - zapoznaj się z polityką prywatności.